ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ,ଏସବିଆଇରେ ୪୪୫ ପଦବୀ ଖାଲି, ତୁରନ୍ତ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅର୍ଥାତ୍ ଏସବିଆଇ ବିଶେଷଜ୍ଞ କ୍ୟାଡର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରାୟ ୪୪୫ ପଦବୀ ପାଇଁ ଖାଲି ପଡିଛି। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ୧୩ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ସୁଦ୍ଧା ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

କେଉଁ ପଦ ପାଇଁ କେତେ ଖାଲି

ଏସବିଆଇର କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ, ସିନିୟର ଏଜୁକ୍ୟୁଟିଭ୍, ପ୍ରଡକ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର, ଏସଏମଇ କ୍ରେଡିଟ୍ ଆନାଲିଷ୍ଟ, ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜର, ଇନଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ଅଫିସର, ରିଲେସନସିପ୍ ଅଫିସର, ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଟିମ୍ ସହିତ ୪୪୫ ପଦବୀ ଖାଲି ଅଛି ।

ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ବୟସ ସୀମା

ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ବୟସ ସୀମା ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟତା ଭିନ୍ନ ଅଟେ । ଆବେଦନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହା ଭଲ ଯେ ଆପଣ ଅଫିସିଆଲ୍ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ । ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାର ଆଧାରରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରାଯିବ ।

କେମିତି କରିବେ ଆବେଦନ

ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିବା ସାଧାରଣ, ଓବିସି, ଇଡବ୍ଲ୍ୟୁଏସ୍ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ୭୫୦ ଟଙ୍କା ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଯେତେବେଳେ ଏସଟି, ଏସସି ଏବଂ ପିଡବ୍ଲ୍ୟୁଡି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅନଲାଇନ୍ ମାଧ୍ୟମ ଯେପରିକି ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ, କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ, ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଇତ୍ୟାଦି ମାଧ୍ୟମରେ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବେ । ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ www.sbi.co.in/careers ସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଥରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ।