Trending

ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ BSNL ଚାରିମାସ ମାଗଣା ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି





ପ୍ରିପେଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫର୍ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପରେ, BSNL ଶେଷରେ ଦେଶର ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛି | ଅପରେଟର ବୋନାନଜା ନାମକ ଏକ ଅଫର ଆଣିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଉଭୟ ପ୍ରିପେଡ୍ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଚାରିମାସ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ସେବା ପାଇବେ |

499 ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଯୋଜନା, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ 100 ଜିବି ଡାଟା ସହିତ 20 ଏମବିପିଏସ୍ ସ୍ପିଡ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି | ଏହାର ବୋନାନଜା ଅଫରକୁ ଆସୁଛି, ଅପରେଟର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଚାରୋଟି ଯୋଜନାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ଏହାର 12 ମାସ ଯୋଜନାରେ ଏକ ମାସର ମାଗଣା ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବାବେଳେ 24 ମାସ ଯୋଜନା ତିନିମାସ ମାଗଣା ସେବା ଯୋଗାଉଛି | ତା’ପରେ, 36 ମାସ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ଅଛି, ଯାହା ଚାରିମାସ ମାଗଣା ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି 40 ମାସ, ଟେଲିକମ୍ ଟାଲ୍କ ରିପୋର୍ଟ କରେ |

ଅପରେଟର ଏହାର ସମସ୍ତ ଭାରତ ଫାଇବର ବ୍ୟବହାରକାରୀ, ୱାଇ-ଫାଇ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଏହାର ସମସ୍ତ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଲାଇନ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଏହି ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହାର ନୂତନ ଗ୍ରାହକମାନେ କମ୍ପାନୀର ଟୋଲ୍ ଫ୍ରି ନମ୍ବର 18003451500 କୁ କଲ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଚୟନ କରିବା ସମୟରେ ଏହି ସୁବିଧାଗୁଡିକ ଚୟନ କରିପାରିବେ |

ଏହି ସେବାଗୁଡିକ ପାଇବାକୁ ଗ୍ରାହକମାନେ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହାର ଆପ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସମୀକ୍ଷା କରିପାରିବେ | ଅଜ୍ଞ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ, BSNL 99 ଟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ସମସ୍ତ ସର୍କଲରେ 20 ଏମବିପିଏସ୍ ସ୍ପିଡରେ 1.5 ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି | ତଥାପି, ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଗତି 512 Kbps କୁ ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କମ୍ପାନୀ ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ ବିନା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅପରେଟର ଏକ ହୋମ ପ୍ଲାନରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଏହାର ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁନାହିଁ। ଏହି ଯୋଜନା ଏହାର ଲ୍ୟାଣ୍ଡଲାଇନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | ଏହି ଅଫର ପଛରେ ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହେଉଛି ଏହାର ଲ୍ୟାଣ୍ଡଲାଇନ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଏହାର ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରିବା |


Tags

Related Articles

Back to top button
Close