Trending

Airtel Digital TV ସମସ୍ତ DTH ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମାଗଣା ଚ୍ୟାନେଲ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି |





ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ Airtel ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟ ବାହାର କରୁଛି | କମ୍ପାନୀ ସୁପର ହିରୋ ନାମକ ଏକ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକ କମିଶନ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ମାଗଣା ଚ୍ୟାନେଲ ଯୋଗାଉଛି |

କମ୍ପାନୀ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର DTH ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମାଗଣା ଚ୍ୟାନେଲ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ Tata Sky ଏବଂ Dish TV ପରି ଅନ୍ୟ DTH ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସମାନ ସୁବିଧା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତଥାପି, ପୂର୍ବଟି ଚାରୋଟି ଚ୍ୟାନେଲ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଟାଟା ସ୍କାଏ ଏହି ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ 10 ଟି ଚ୍ୟାନେଲ ଯୋଗାଉଛି |

ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ଅନୁଯାୟୀ ଏୟାରଟେଲ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡ଼ିକୁ ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଚ୍ୟାନେଲ ତାଲିକାରେ ଅଛି  ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଏୟାରଟେଲ ସିନିଅର୍ସ ଟିଭି, ଆପକି ରସୋଇ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲ କ୍ୟୁରିଓସିଟି ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ପୁର୍ବରୁ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ ଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ୪୫ ରୁ ୬୦ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଥିଲା । ତେବେ ଏବେ ଯାଏ ଏହି ମୂଲ୍ୟଗୁଡିକର ଅବଧି ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀ କିଛି ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ, ଅନେକ ରିପୋର୍ଟ ଦାବି କରେ ଯେ ଏହି ଲାଭ 14 ଏପ୍ରିଲ 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଏହି ସମୟରେ, ଏୟାରଟେଲ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଏୟାରଟେଲ ଧନ୍ୟବାଦ ଆପରେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଲାଇବ୍ରେରୀରୁ ମାଗଣା ବିଷୟବସ୍ତୁ ଯୋଗାଉଛି। Xstream ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନର ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏଥିରେ କବିତା, କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, କାର୍ଟୁନ୍, ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ଏବଂ ଅଧିକ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଭାରତ Airtel ମୁଖ୍ୟ ଉତ୍ପାଦ ଅଧିକାରୀ ଆଦର୍ଶ ନାୟାର କହିଛନ୍ତି, “ଆମେ ଆମର  xstream ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ଶିଶୁ ଚ୍ୟାନେଲ ଲଞ୍ଚ କରୁଛୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆମର ସମସ୍ତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣାରେ ଖୋଲୁଛୁ। ଏହି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମୟରେ ଏହା କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛୁ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ସ୍ମାର୍ଟ ଟେଲିଭିଜନ, ସେଟ୍-ଟପ୍ ବକ୍ସ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର PC ରେ Xstream ସେବାଗୁଡିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ମୂଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ କ୍ୟୁରିଓସିଟି ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ସହିତ ହାତ ଯୋଡିଛି | କ୍ୟୁରିଓସିଟି ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କାର, ଇତିହାସ, ସ୍ଥାନ, କଳା ଏବଂ ଅନେକ ବିଷୟରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହି ସୁବିଧା ଉଭୟ ଆପ୍ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ |


Tags

Related Articles

Back to top button
Close