ମାନବିକତା ଦେଖାଇଲେ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍, ବିଲ୍ଡିଂର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ଖାଦ୍ୟ

କସୌଟୀ ଜିନ୍ଦେଗି କେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋରନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ଅବଧି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନେକ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିସ୍ୱାର୍ଥପର କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ବିଶେଷ କରି କଠିନ ସମୟରେ ଏହି ସବୁ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ।
ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କର। ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ହସ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହୁଅ। ଦିନ ଶେଷରେ, ଅନ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ। ଏଠାରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସ୍ଥିତି ମୂଲ୍ୟବୋଧ କରେ ନାହିଁ, ମାନବିକତା ମୂଲ୍ୟବୋଧ କରେ।”

https://www.instagram.com/p/B-WpV4MHVhc/

“କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ ଅବଧି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନେକ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି। ଏହି ଗତ 3 ମାସ ମଧ୍ୟରେ, ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଯାହା ସେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲି ଯେ ତାଙ୍କର ବିଲ୍ଡିଂରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଖାଇବା ଦେବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଅତିରିକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥାନ୍ତି । ଯେହେତୁ ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ରାକ୍ଷୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି। ଆମକୁ ଦିନରାତି, ସେମାନଙ୍କର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ବିନା ପରିଶ୍ରମରେ କରିବା ଦରକାର |

https://www.instagram.com/p/B5z7SnLlMmQ/

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ନିର୍ମାଣ ବାସିନ୍ଦା ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିଲୁ ଏବଂ ଏପରିକି ଏହି ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଏପରି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ପାଇଁ କିଛି ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲୁ | ଏହା ଏକ ନିସ୍ୱାର୍ଥପର କାର୍ଯ୍ୟ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

https://www.instagram.com/p/B6uSkCwHXjJ/

ଏରିକା ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ତାଙ୍କ ସୋ “କାସାଉଟି ଜିନ୍ଦାଗି କେ” ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହା ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଛି | ଏହା ବେଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବ ବୋଲି ଏରିକା ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି l