OdiaTrending

ଶେଷରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ ଛାଡିଲେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍, କାରଣ ଜାଣି ପ୍ରଶଂସକ ତାଜୁବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ତାଲା ବନ୍ଦ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ପାନଭେଲର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ ଛାଡିଛନ୍ତି ।

ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ଟେନସନରେ ଥିଲେ। ଏହିପରି, ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ପିଙ୍କଭିଲାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକୁଟିଆ ରହୁଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସେମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ ।

ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ କେତେ ବିବ୍ରତ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜିତ ଥିଲେ ଯେ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପାନଭେଲ ଛାଡି ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଏକାକୀତା ଏବଂ ଚାପରୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସରୁ ଦୁଇଟି ଗୀତ ରିଲିଜ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ ।

View this post on Instagram

?

A post shared by Jacqueline Fernandez (@jacquelinef143) on

Tags

Related Articles

Back to top button
Close