OdiaTrending

ଜାଣନ୍ତୁ,କେଉଁଠୁ ଆଉ କେମିତି ଧରାପଡିଲା କାନପୁର ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶ ଦୁବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କାନପୁର ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଉଜୈନରୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଉଜୈନକୁ ମହାକଲଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ମହାକଲ ମନ୍ଦିରର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା।

କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ନରୋତ୍ତମ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିକାଶ ଦୁବେ ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସର ଅଧୀନରେ ଅଛି । ଗିରଫ କିପରି ହେଲା ସେ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ବିକାଶ ଆରମ୍ଭରୁ କ୍ରୁରତାର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଆମେ ପୁରା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସକୁ ସତର୍କ ରଖିଥିଲୁ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ଦୁଇ ସାଥୀ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଭାସ ମିଶ୍ର ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଥିଲା। ବୁଧବାର ଦିନ ଫରିଦାବାଦରୁ ପ୍ରଭାତ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିକାଶ ଦୁବେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଆଉ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ନିହତ ହୋଇଥିଲା । କାନପୁର ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର୍ ବିକାଶ ଦୁବେ। ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ସହିଦ୍ ହୋଇଥିଲେ ୮ ଜଣ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀ ।

Tags

Related Articles

Back to top button
Close