Trending

ପୋଲିସଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ସଲମାନ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜଣାଇଲେ ଧନ୍ୟବାଦ





ମୁମ୍ବାଇ: ସଲମାନ ଖାନ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ସାନିଟାଇଜର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କରୋନାଭାଇରସ ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼େଇରେ ଆଗରେ ରହି ଆମକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଦ୍ୱlରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସାନିଟାଇଜର୍ସ ତାଙ୍କର ନିକଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଗ୍ରୁମିଂ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ରାଣ୍ଡ FRSH ଅଧୀନରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି  |

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଭାଇଜାନ  ସାନିଟାଇଜର ଦାନ କରିଥିବାରୁ ମୁଖୁମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛି। ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଦୈନିକ ମଜୁରୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଖାନ ତାଙ୍କ ପାନଭେଲ ଫାର୍ମହାଉସ ନିକଟରେ ଥିବା ଗ୍ରାମଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ରାସନ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଇଦ୍ ପର୍ବରେ ଖାନ 5000 ବଞ୍ଚିତ ପରିବାରକୁ କୋରନା ପାଇଁ ଉପାଦାନ ସହିତ ଏକ ଭୋଜନ କିଟ୍ ପଠାଇଥିଲେ | ଏହାପୂର୍ବରୁ, ସେ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ରାସନ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ହଙ୍ଗ୍ରି ନାମକ ଏକ ଖାଦ୍ୟ ଟ୍ରକ୍ ଯୋଗାଇ ଦେବାର ଏକ ନୂତନ  ପଦକ୍ଷେପ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ଏପ୍ରିଲ୍ ମାସରେ, ସେ ‘ପ୍ୟାର କରୋନା’ ନାମକ ଏକ ଗୀତ ଛାଡିଥିଲେ ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ସଂକ୍ରାମକ ଜୀବାଣୁ ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଶାମାଜିକ ଦୂରତା ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ।


Tags

Related Articles

Back to top button
Close