Trending

ଲକଡାଉନରୁ ବାଦ ପଡିଲେନି ଅଭିନେତା, ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବନ୍ଧୁ କହିଲେ, ଅଭିନେତାଙ୍କ କରୁଣ କାହାଣୀ

 

ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନା କାରଣରୁ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । କିଏ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ତ ଆଉ କିଏ ନିଜ ପେଟ ପାଟଣାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଲକ ଡାଉନ ପାଇଁ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଘଟଣା ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ନାଭି ମୁମ୍ବାଇର ଖାର୍ଗାର୍ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି ଏଭଳି ଏକ ଖବର ।

୩୨  ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଛୋଟ ଫ୍ଲାଟରେ ରହୁଥିଲେ । ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ  ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ସିରିଏଲର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ମନମିତ ଜଣେ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଭିନେତା ଥିଲେ । ସେ ନିଜ ପରିବାର ପାଇଁ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଛୋଟ ଭୂମିକା କରୁଥିଲେ । ସେ ପୂର୍ବରୁ ଋଣଗ୍ରସ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଲକଡାଉନ୍ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟ ଦେଇଥିଲା । ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ି ସେ ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଏନେଇ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା ନିର୍ମାତା ମନଜିତ ସିଂ ରାଜପୁତ କହିଛନ୍ତି, ‘ମନମିତ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ । ଏହି ବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ସେ କାମ ବନ୍ଦ ହେତୁ ରୋଜଗାର କରିପାରୁନଥିଲେ । ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ। ଏଥିରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ସେ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥାଇପାରନ୍ତି ।

ଟିଭି ଶୋ ‘ଆଦତ ସେ ମଜବୂର’ ଏବଂ ‘କୁଲଦୀପକ୍’ ରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ମନମିତ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମନଜିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ କାମ କରିବା ସହ ଅଭିନୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଲା ଯୋଗୁଁ ସବୁକିଛି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close