Trending

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ Jr NTRଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ କଲେ ମୀରା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା, କାରଣ ଥିଲା କିଛି ଏମିତି





କିଛିଦିନ ତଳେ ବଙ୍ଗରାମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୀରା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହାର ଉତ୍ତର ଜାଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କର  ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଅନେକ ପଚରାଉଚରା ସହିତ, କିଛି ଲୋକ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ଅଧିବେଶନରେ କିଛି  ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଜିଭ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ |  କାରଣ ଟ୍ୱିଟରଟିର ପ୍ରଶ୍ନର ଗୋଟିଏ ଉତ୍ତର Jr NTR ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ନାହିଁ |  ବୋଧହୁଏ, ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମୀରାଙ୍କୁ ୟଙ୍ଗ ଟାଇଗର ବିଷୟରେ କିଛି ଶବ୍ଦ କହିବାକୁ କହିଥିଲେ।  ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉତ୍ତର ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜାଣେ ନାହିଁ .. ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ନୁହେଁ l

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର  ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶକ୍ତି (2011) ଏବଂ ଦାମୁ (2012) ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ହେବେ, ଯେଉଁଥିରେ ମିରା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି।  ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ସିଧା ସଳଖ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଖୁସି ନଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଘୃଣା , ଆପତ୍ତିଜନକ ଏବଂ ବଦନାମ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ପ୍ରଶଂସକ |

ମୀରା ଏହାର ଜବାବରେ ୟଙ୍ଗ ଟାଇଗରଂକୁ ଟୁଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏହିପରି ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଅନୁସରଣ କରି ଆପଣ ସଫଳ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି କି? ଏବଂ ମୁଁ ଆଶା କରେ ଆପଣ ମୋର ଟ୍ୱିଟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବେ ନାହିଁ! ”  ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମହେଶ ବାବୁ।  ମିରା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ କାମାଥୀପୁରା ନାମକ ଏକ ମହିଳା କେନ୍ଦ୍ରିକ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ  ଅଭିନୟ କରିବେ, ଯାହା ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ | ସେ ଏକ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିମେକ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦସ୍ତଖତ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଜୁନ୍ ମାସରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ COVID-19 ମହାମାରୀ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସବୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା |


Tags

Related Articles

Back to top button
Close