OdiaTrending

ହୁଣ୍ଡାଇ କ୍ରେଟାକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେଉଛି ସେଲ୍ଟୋସ୍, ଦାମ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ କମ

 

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ କମ୍ପାନୀ କିଆ ମୋଟର୍ସର ସେଲ୍ଟୋସ୍ ଏସୟୁଭି ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।  ଲକ ଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ କିଆ ମୋଟର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ୨୦୨୦ ସେଲ୍ଟୋ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ବାସ୍ତବରେ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ SUV ଅପେକ୍ଷା SELTOS ର ଚାହିଦା ଭଲ ରହିଛି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ନୂଆ ୨୦୨୦ କିଆ ସେଲ୍ଟୋସର ଆରମ୍ଭ ମୂଲ୍ୟ ୯ .୮୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୭ .୩୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି । କମ୍ପାନୀ ବେସ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟରେ କୌଣସି  ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିନାହିଁ ।

କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ପୁରୁଣା ତୁଳନାରେ ନୂଆ ସେଲ୍ଟୋସରେ  ୧୦ ଟି ନୂଆ ଫିଚର ଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସୁରକ୍ଷା, ସଂଯୋଗୀକରଣ ଏବଂ ଡିଜାଇନରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି । ଗତ ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟରେ କିଆ ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ସେଲଟୋ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା।

ହୁଣ୍ଡାଇ କ୍ରେଟାକୁ ଟକ୍କର ଦେଉଥିବା ସେଲ୍ଟୋସରେ ଚମଡ଼ା ଗିଅର ନୋବ, ବ୍ଲସ୍ ବ୍ଲାକ୍ ଫିନିଶ୍ ଏବଂ ଡୁଆଲ୍ ମଫଲର୍ ଡିଜାଇନ୍ ଭଳି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଜଳବାୟୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଡେକୋ ପ୍ୟାନେଲକୁ ସିଲଭର ଗାର୍ନିସ୍ ଦିଆଯାଇଛି । ୨୦୨୦  ସେଲ୍ଟୋସରେ ଫ୍ରଣ୍ଟ୍ ଟ୍ରାକ୍ ଏବଂ ପଛରେ USB ଚାର୍ଜର ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ହେଲେ ଇଞ୍ଜିନରେ କୌଣସି  ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନଥିବା କମ୍ପାନୀ କହିଛି  ।

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close