Trending

କରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କଲେ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା, ରିଲିଜ ହେଲା ଟ୍ରେଲର





ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ କଳାକାରମାନେ  ସେମାନଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଏହି ବିପଜ୍ଜନକ ଜୀବାଣୁ ଉପରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ହେଉଛି କରୋନା ଭାଇରସ୍ । ତେବେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହା ହେଉଛି  ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଯାହାକି ରିଲିଜ୍ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି ।

ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି କାହାଣୀର ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ଲକ ଡାଉନ ରହିଛି  ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମଧ୍ୟ ଲକଡାଉନ୍ ରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଛି । ମୁଁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଯେ ତୁମ କାମକୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ, ନା ଭଗବାନ କି କରୋନା , କେହିବି ନୁହଁ ।

ଏହି ଟ୍ରେଲରରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର କାହାଣୀ ଦେଖାଯାଇଛି । ଟ୍ରେଲରରେ  ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି  ଯେ ସମ୍ବାଦ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରୋନାକୁ ନେଇ  ସବୁଆଡେ ଭୟଭୀତ । ଆଉ ସେଇ ସମୟରେ ଘରର ଝିଅ କାଶିବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଏହା ପରେ ପରିବାର ଚିନ୍ତା ବଢିଯାଏ । 

ଝିଅର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ଉଚିତ କି ନୁହେଁ, ସେ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢି ଯାଏ । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଭୟ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ମଧ୍ୟରେ ଗତି କରେ। ଫିଲ୍ମର ଚିକିତ୍ସା ଠାରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଏକ ଭୟଙ୍କର ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସିଏମ୍ କ୍ରିଏସନ୍ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ।


Tags

Related Articles

Back to top button
Close