Trending

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ କାନ୍ଦିପକେଇଲେ ରଣଭୀର ସିଂ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

 

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା |  ରଣଭୀର ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ | ଅନେକ ଥର ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରଣଭୀର କେବେ ହାର ମାନିନଥିଲେ , କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିଥିଲେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେ ଆଜି ଜଣେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର | ନିକଟରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ କାନ୍ଦି ପକାଉଛନ୍ତି | ରଣଭୀରଙ୍କ ଏହି ଭାବପ୍ରବଣ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ହେଉଛି ସେହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ରଣଭୀର ସିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ନୂତନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଚାରିଆଡେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ  ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମି ଗ୍ରେୱାଲଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟକ୍ ସୋ’ରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା |

ଏହି ଶୋ’ରେ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା  ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ରଣଭୀରଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ ପୁଅର ସଂଘର୍ଷର ଦିନ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ମା କହିଛନ୍ତି, ‘ରଣଭୀର ଏକ ସମୟରେ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲେ, କେବଳ କହୁଥିଲେ ଆଜି ମା ବହୁତ ଖରାପ ଦିନ, ଯଦିଓ ଜଣେ ମା ଭାବରେ ମୁଁ ଦେଖିପାରୁଥିଲି ଯେ ସେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ରଣଭୀର ସିଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ରଣବୀର କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖି ସିମି ଗ୍ରେୱାଲ ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରୁଥିଲେ | ସେ ରଣଭୀରଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ଷମା ମଧ୍ୟ ମାଗୁଥିଲେ  । ରଣବୀରଙ୍କ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରଦାର ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି   |

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close