OdiaTrending

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଭୟାନକ ପୋଷ୍ଟର, ଲୁକ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକ କହିଲେ ଡର ଲାଗୁଛି

 

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଜନ ସିନାଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁତ ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ଚମତ୍କାର ଖବର ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ | ମେ 29 ରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଦ୍ମାବତରୁ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ଲୁକ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।  ରଣଭୀର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲାଉଦ୍ଦିନ ଖିଲଜୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଏହା ଥିଲା ଏକ ଭୟାନକ ଚଳଚିତ୍ର  |

WWE ରେସଲର୍ ଷ୍ଟିଭ୍ ଅଷ୍ଟିନଙ୍କ ଶରୀର ଉପରେ ରଣଭୀରଙ୍କ ଚେହେରା ସୁପର ମଡେଲିଂ  ହୋଇଥିବାର ଆମେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବା  ଏଥିରେ ‘ଷ୍ଟୋନ କୋଲ୍ଡ ସିଂ’ ଲେଖା ଅଛି |  ଷ୍ଟିଭ୍ ଅଷ୍ଟିନ ତାଙ୍କ ରିଙ୍ଗ ନାମ ଷ୍ଟୋନ କୋଲ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଜଣାଶୁଣା |  ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ହସିବାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିପାରୁନଥିବା ରଣଭୀର ସିଂ କେବଳ ମନ୍ତବ୍ୟରେ “ହାହାହାହାହା” ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି I

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ପଥର କୋଲ୍ଡର ସମାନ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ  ଏହା ହେଉଛି ଏକ ସାଧାରଣ ମଡେଲ  ଯାହାକି ଆପଣ ସିନାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ରେ  ପାଇବେ |  ସେ ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ପପ୍ ସଂସ୍କୃତି ଆଇକନ୍ ସହିତ ଅସ୍ଟିନଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଯୋଡିବାକୁ  ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସିନା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିୟମିତ ଚିତ୍ର ଅପଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା |

ଶାହରୁଖ ଖାନ, ଇଷି କପୁର, ଇରଫାନ, ଡାଲର ମେହେନ୍ଦି, ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ଏବଂ ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅସୀମ ରିଆଜଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଭାରତୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଙ୍କ ପୃଷ୍ଠାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।  ସେ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ ଭାବରେ କ୍ୱିରି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି କ୍ୟାପସନ୍ କିମ୍ବା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଯୋଡି ନାହାଁନ୍ତି, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାୟୋ ରେ  ଲେଖିଛିନ୍ତି “ମୋର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମକୁ ସ୍ବାଗତ। ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବିନା ବ୍ୟାଖ୍ୟାରେ ପୋଷ୍ଟ ହେବ, ଆପଣମାନେ ସେଥିରେ  ବ୍ୟାଖ୍ୟା ଦେବେ ।

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close