OdiaTrending

ମହିନ୍ଦ୍ରାର ଏହି ଏସୟୁଭି ଉପରେ ମିଳୁଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର, ୩ ଲକ୍ଷ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ସହ ମିଳୁଛି ଅନେକ କିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମହିନ୍ଦ୍ରା ବର୍ତ୍ତମାନ Mahindra Alturas G4 କ୍ରୟ ଉପରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ Mahindra Alturas G4 ଉପରେ ୩ ,୦୫ ,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ମୂଲ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, Mahindra Alturas G4 ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପୂର୍ବ ଶୋ’ରୁମ୍ ମୂଲ୍ୟ ୨୮ ଲକ୍ଷ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ରହିଛି ।

ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ, Mahindra Alturas G4 ର ଏକ 2157cc 4-ସିଲିଣ୍ଡର ଇଞ୍ଜିନ ଅଛି ଯାହାକି 3800 Rpm ରେ 178.49 Hp ଏବଂ 1600-2600 Rpm ରେ 420 Nm ଟର୍କ ଉତ୍ପାଦନ କରେ । ଇଞ୍ଜିନ୍ 7-ସ୍ପିଡ୍ ଅଟୋମେଟିକ୍ ଟ୍ରାନ୍ସମିସନ୍ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ ହୋଇଛି ।

Mahindra Alturas G4 ଆଣ୍ଟି-ଲକ୍ ବ୍ରେକିଂ ସିଷ୍ଟମ୍, ଇବିଡି, ଡୁଆଲ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ ଏୟାରବ୍ୟାଗ, ୯ ଏୟାରବ୍ୟାଗ, ଉଚ୍ଚ-ଶକ୍ତି ଷ୍ଟିଲ ସହିତ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ରିଗଡ୍ କ୍ୱାଡ୍ ଫ୍ରେମ୍, ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସ୍ଥିରତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ବ୍ରେକ୍ ସହାୟକ ସିଷ୍ଟମ୍ (BAS), ଜରୁରୀକାଳୀନ ଷ୍ଟପ୍ ସିଗ୍ନାଲ୍ (ESS), ଟ୍ରାକ୍ସନ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ସିଷ୍ଟମ୍, ସିଟ୍ ବେଲ୍ଟ ପ୍ରିଟେନ୍ସର ଏବଂ ଲୋଡ୍ ଲିମିଟର, ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଡୋର ଲକିଂ ଭଳି ଅନେକ ଫିଚର୍ସ ରହିଛି । ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମହୀନ୍ଦ୍ର ଅଲ୍ଟୁରାସ୍ ଜି 4 ମୋତି ଧଳା , ଡିସାଟ ସିଲଭର, ଲେକସାଇଡ୍ ବ୍ରାଉନ୍, ନାପୋଲି ବ୍ଲାକ୍ ଏବଂ ରେଗାଲ୍ ବ୍ଲୁ ଭଳି ୫ ଟି ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

Mahindra Alturas G4ର ଲମ୍ବ ୪୮୫୦ ମିମି, ମୋଟେଇ ୧୯୬୦ ମିମି, ଉଚ୍ଚତା ୧୮୪୫ ମିମି, ହ୍ୱିଲ୍ ବେସ୍ ୨୮୬୫ ମିମି ଏବଂ ଇନ୍ଧନ ଟ୍ୟାଙ୍କର କ୍ଷମତା ୭୦ ଲିଟର । ବ୍ରେକିଂ ସିଷ୍ଟମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଏସୟୁଭିର ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଡିସ୍କ ବ୍ରେକ୍ ଏବଂ ପଛରେ ଏକ ଡିସ୍କ ବ୍ରେକ୍ ଅଛି । ଏହି ଏସୟୁଭିର ଆଗରେ କୋଇଲ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ଡବଲ୍ ୱିଷ୍ଟବୋନ୍ ସସପେନ୍ସନ୍ ଏବଂ ପଛରେ କୋଇଲ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ୫ ଲିଙ୍କ୍ ସସପେନ୍ସନ୍ ରହିଛି ।

Tags

Related Articles

Back to top button
Close