OdiaTrending

ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ରେନାଲ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଆର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର : ଡଷ୍ଟର, ଟ୍ରାଇବ ଓ କ୍ୱିଡ୍ ଉପରେ ୭୦ ହଜାର ଛାଡ଼

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ରେନାଲ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହି ମାସରେ ଏହାର ସମସ୍ତ ଯାନ ଉପରେ ରିହାତି ଏବଂ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ଯୋଗାଉଛି । ଫ୍ରାନ୍ସର ନିର୍ମାତା BS6 ଇଞ୍ଜିନ୍ ଡଷ୍ଟର, ଟାଇବର ଏବଂ କ୍ୱିଡ୍ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ରିହାତି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ରେନାଲ୍ଟ ଡଷ୍ଟର ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଲାଭ ଦେଉଛି କମ୍ପାନୀ । ଏହି ବିଶେଷ ସୁବିଧା ବ୍ୟତୀତ ଉତ୍ପାଦକ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାମୀଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର ଆଣିଛି । ଏହି ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ଡଷ୍ଟର, ଟ୍ରିବର୍ ଏବଂ କ୍ୱିଡ୍ ର ସିଲେକ୍ଟ ପ୍ରକାରରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି ।

ରେନାଲ୍ଟ BS6 ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହିତ ଡଷ୍ଟରରେ ମୋଟ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହି ରିହାତିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନଗଦ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯାହା କେବଳ RXS ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଅଛି । ଏହା ସହିତ ବିନିମୟ ବୋନସ ଏବଂ ଲୟଲିଟି ବୋନସ ପାଇଁ ଯଥାକ୍ରମେ ୨୫ ହଜାର ଏବଂ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି, ଯାହା ନୂଆ ଡଷ୍ଟର କିଣିବାରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।

ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକମାନେ ରେନାଲ୍ଟ୍ ଟ୍ରାଇବ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମୋଟ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବେ ।ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ବିନିମୟ ଲାଭ ଏବଂ ୨୦ ହଜାର ହେଉଛି ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ଲାଭ । କମ୍ପାନୀ ଏହି କାରରେ କୌଣସି ନଗଦ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁନାହିଁ। କମ୍ପାନୀ ଏହି କାରରେ ୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର କର୍ପୋରେଟ୍ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି, ଯାହା କେବଳ ଗ୍ରହଣୀୟ କର୍ପୋରେଟ୍ ଏବଂ PSU ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କେବଳ କୃଷକ, ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି। କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଜନଜାତି ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ROI ଏବଂ EMI ଯୋଜନା ଯୋଗାଇ ଦେଇଛି ।

ରେନାଲ୍ଟର କ୍ୱିଡ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ୩୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ଦିଆଯାଇଛି। ଏକାରର STD ଏବଂ RXE 0.8-ଲିଟର ଭାରିଆଣ୍ଟରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ଏହି କାରରେ କମ୍ପାନୀ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୟଲିଟି ବୋନସ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ରେନାଲ୍ ଏହାର ଗ୍ରହଣୀୟ କର୍ପୋରେଟ୍ ହାଉସ୍ ଏବଂ PSU ପାଇଁ ପୃଥକ ଭାବରେ ୭ ହଜାର ଟଙ୍କା କର୍ପୋରେଟ୍ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close