OdiaTrending

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ନୁହନ୍ତି ସାନିଆ ? ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ କରିଥିଲେ ପ୍ରଥମ ବିବାହ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ମଲିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ଷ୍ଟାର କପଲ କୁହାଯାଏ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ହାଇ-ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବିବାହ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା । ଶୋଏବ ସାନିଆଙ୍କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଦୁଇ ଦେଶର ସୀମାକୁ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ ।

ତେବେ ସେ ସାନିଆଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଶୋଏବଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଶୋଏବଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଶୋଏବଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଆୟେଶା ସିଦ୍ଦିକି । ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ଶୋଏବ ଏବଂ ଆୟେଶା ବିବାହ କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ସାନିଆଙ୍କ ସହ ଶୋଏବଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ହୋଇଥିଲା। ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଯେ ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶୋଏବ ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଆଉ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାର ମାତ୍ର ୪ ଦିନ ପରେ ଶୋଏବ ସାନିଆଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

View this post on Instagram

❣️🖤

A post shared by Sania Mirza (@mirzasaniar) on

ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଖ୍ୟାତି କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ । ସାନିଆ ଅନେକ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ରାଜ୍ୟର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଶୋଏବ ଏବଂ ସାନିଆଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି ଏବଂ ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି। ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୮ ରେ ସାନିଆ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ମଧ୍ୟ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ।

Tags

Related Articles

Back to top button
Close