Trending

କେଉଁ କାରଣରୁ ହେଇଥିଲା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ? ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଅନ୍ତିମ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୋଲିସ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ଏହାକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କହିଛି। ଏବେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ପୋଲିସକୁ ଅନ୍ତିମ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି। ସେହି ରିପୋର୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କୁହାଯାଇଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଥିବାରୁ ସେ ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ରାସାୟନିକ ପରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭିସେରା ମଧ୍ୟ ରଖାଯାଇଛି | କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ତିନିଜଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ଥିଲା ,ହେଲେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ରିପୋର୍ଟରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଡାକ୍ତର ଦସ୍ତଖତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ସମୟରେ ଅନେକ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଛି |

https://www.instagram.com/p/BwJLmVMlkIw/

ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି

ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଜୋର ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶରୀରରେ କୌଣସି ବାହ୍ୟ ଆଘାତ ନାହିଁ। ତାଙ୍କର ନଖ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିଷ୍କାର ଥିଲା | ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ |

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛି। ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ସହ ଜଡିତ ଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏଭଳି ସଂଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦିଶା କେବଳ ଥରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ, ତେଣୁ ଏହି ସଂଯୋଗ ଯୋଡିହେବ ନାହିଁ।

View this post on Instagram

यूँही मर मर के जिएँ वक़्त गुज़ारे जाएँ, ज़िंदगी हम तिरे हाथों से न मारे जाएँ अब ज़मीं पर कोई गौतम न मोहम्मद न मसीह, आसमानों से नए लोग उतारे जाएँ वो जो मौजूद नहीं उस की मदद चाहते हैं, वो जो सुनता ही नहीं उस को पुकारे जाएँ हम कि नादान जुआरी हैं सभी जानते हैं, दिल की बाज़ी हो तो जी जान से हारे जाएँ… ~ अहमद फ़राज़ ❤️

A post shared by Sushant Singh Rajput (@sushantsinghrajput) on

୨୩ ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା

ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୩ ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରାଯାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନେଜର, PR ମ୍ୟାନେଜର, କୁଶଲ ଜାଭେରୀଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛି। ଏହି ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି କେବଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନିକଟତର ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଗଭୀର ସଂଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

Tags

Related Articles

Back to top button
Close