Trending

ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଜୁକି ମୋଟରସାଇକେଲର ନୂଆ ପ୍ଲାନ, ଏଣିକି ଘରେ ପହଞ୍ଚିବ ଗାଡି





ଅନଲାଇନ୍ ଗାଡି ବିକିବାର ଏକ ନୂତନ ଧାରା ତଥା ନୂତନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଯୋଡି ରଖିବା ପାଇଁ  ସୁଜୁକି ହୋମ ଡେଲିଭରିପ୍ରକ୍ରିୟା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି l ସୁଜୁକି ମୋଟରସାଇକେଲ ଇଣ୍ଡିଆ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ‘ସୁଜୁକି ତୁମର ଦ୍ୱାରରେ’ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି  |

Covid-19 ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ ରଖିବା ପାଇଁ ବିକ୍ରୟ ସେବା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପରେ ଏହା ଏକ ଗାଡି ବିକିବାର ନୂତନ ଶୈଳୀ |  ଏହା SMIPL ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବିକ୍ରୟ, ପରୀକ୍ଷା-ରାଇଡ୍ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ପରେ କେବଳ ଏକ ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରି ସେବା ଉପଲବ୍ଧ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି ସୁଜୁକି  |ଅନଲାଇନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ  କମ୍ପାନୀ କଲ୍-ଟୁ-କ୍ରୟ ସେବା ଆରମ୍ଭ  କରିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଫୋନ୍ କଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଜୁକି ଦୁଇ ଚକିଆ ଗାଡି ବୁକ୍ କରିପାରିବେ l ଭବିଷ୍ୟତରେ, ‘ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ସୁଜୁକି’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦେଶର 112 ରୁ ଅଧିକ ସହରକୁ ବିସ୍ତାର ହେବ |

5 ଟି ସରଳ  ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏକ ସୁଜୁକି ଦୁଇଟି ଚକିଆ ଅନ୍ଲାଇନ ରେ  କିଣାପାରିବ ଯେଉଁଥିରେ ନିଜ ଇଛା ଅନୁସାରେ  ଗାଡି  ବାଛିବା, ରଙ୍ଗ ବାଛିବା, ନିକଟତମ ସୁଜୁକି ଡିଲରସିପ୍ ଖୋଜିବା, ପେମେଣ୍ଟ ମୋଡ୍ ବାଛିବା ଏବଂ ଶେଷରେ ବିତରଣର ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ ବାଛିବା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ଏହି ୱେବ  ସାଇଟ ରେ l କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ‘ବୁକିଂ ଟଙ୍କା  ଏବଂ ଏକ୍ସ-ଶୋରୁମ୍ ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେୟ’ ଦେଇ ଗାଡିର ବୁକିଂ କରିପାରିବ। କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଗାଡିର ଇ-କ୍ରୟ ଉପରେ ନୂଆ ସହଜ ଅନଲାଇନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବ |


Tags

Related Articles

Back to top button
Close