ଆଶଙ୍କାରେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟଙ୍କ ଦମଦାର ମୁଭି ‘ମାଷ୍ଟର’, ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମରେ ହେବକି ରିଲିଜ ?

 

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଷ୍ଟର ଏପ୍ରିଲ୍ 9 ତାରିଖରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ଯୋଜନା ରଖିଥିଲେ ଚଳଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା । କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ମହାମାରୀ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ  ଫିଲ୍ମର ମୁକ୍ତିଲାଭ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରଖାଗଲା । ଫିଲ୍ମର ନୂଆ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖକୁ ନେଇ ଅନେକ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଛି। ସୂଚନାଅନୁଯାୟୀ  ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି କୌଣସି ଉତ୍ସବ ଦିନ କିମ୍ବା ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଜୟଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଅଛି  | ଦୀପାବଳି କିମ୍ବା ନବରାତ୍ରୀରେ ମାଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ବିଜୟଙ୍କ ଅନେକ ସିନେମା ବିଶେଷ ଦିନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।

 

ଦ୍ରାକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ର ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଆମାଜନ୍ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓରେ OTT ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବର୍ତ୍ତମାନର ତାଲା ବନ୍ଦ ହେବା ସହିତ ତାମିଲନାଡୁ ସରକାର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କୁ ସୀମିତ କାଷ୍ଟ ଏବଂ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ନିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ ପରି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ଖୋଲିବାକୁ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ଅତି କମରେ ତିନି ମାସ ସମୟ ଲାଗିବ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଫେରିବା ପରେ ମାଷ୍ଟର ବିଜୟଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ବହୁଭାଷୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବ   ଲୋକେଶ କାନାଗରାଜଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ- ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, କନ୍ନଡ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।  ସେଭେନ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓ ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ XB ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ବ୍ୟାନରରେ  ବ୍ୟାଙ୍କ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମାଲାଭିକା ମୋହନନ୍, ଆଣ୍ଡ୍ରେୟା ଯିରିମିୟ, ବିଜୟ ସେଥୁପାଠୀ, ନାସର, ଶାନ୍ତନୁ ଭାଗରାଜ, ଶ୍ରୀମାନ, ଏବଂ ଅଜଗାମ ପେରୁମାଲ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ |