OdiaTrending

ଟାଟା ମୋଟର୍ସର ଜବରଦସ୍ତ ଅଫର : ୧୮୫ ଟଙ୍କାରେ ଆଲଟ୍ରୋଜ, ୧୬୬ ଟଙ୍କାରେ ଟିଆଗୋ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ କମ୍ପାନୀ ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଫର୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ବୁଧବାର Six-month EMI holiday ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ଯୋଜନାର ଲାଭ ସିଲେକ୍ଟ ମଡେଲଗୁଡିକ ଟିଆଗୋ, ନେକ୍ସନ୍ ଏବଂ ଅଲଟ୍ରୋସରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହା ଅଧୀନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୬ ମାସ ପାଇଁ କୌଣସି EMI ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଏହା ସହିତ ୫ ବର୍ଷର ଋଣ ଅବଧି, ଜିରୋ ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଏବଂ କାରର ଅନ ରୋଡ଼ ମୂଲ୍ୟର 100% ଆର୍ଥିକ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇଛି ।

କମ୍ପାନୀ ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ଅଟୋ ଋଣ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଠ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଋଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ବ୍ୟତୀତ କମ୍ପାନୀ ଜୁଲାଇରେ ଏହାର କିଛି ମଡେଲ ଉପରେ ୬୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି।

Six-month EMI holiday ଯୋଜନା – ଏହି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରାହକମାନେ ଟାଟା ଆଲଟ୍ରୋଜକୁ ୫୫୫୫ ଟଙ୍କା EMI ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରତିଦିନ ୧୮୫ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଆଣିପାରିବେ । ସେହିଭଳି, ଆପଣ ଦୈନିକ ୨୫୦ ଟଙ୍କାରେ ନେକ୍ସନ ଏବଂ ୧୬୬ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଟିଆଗୋକୁ ଘରକୁ ଆଣିପାରିବେ । ଏହି ଅଫରଗୁଡିକ କେବଳ ନେକ୍ସନ , ଆଲଟ୍ରୋଜ ଏବଂ ଟିଆଗୋରେ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଜିରୋ ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟରେ ଯାନ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ – ଟାଟା ମୋଟର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିରୋ ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଛଅ ମାସ EMI ମଧ୍ୟ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବ । କେବଳ ମାସିକ ସୁଧ ଦେବାକୁ ପଡିବ।

Tags

Related Articles

Back to top button
Close