OdiaTrending
Trending

ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିସାରିଛନ୍ତି ବଲିଓଡ଼ର ଏହି ୫ ନାମିଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଏବେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏମିତି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଏଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ, ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷଣ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ। ଏଭଳି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି । ଆଉ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଚେହେରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ,ଯେଉଁମାନେ କି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

I told you I knew all the sunlight spots ??

A post shared by AnushkaSharma1588 (@anushkasharma) on


ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢେଇବା ପାଇଁ ଓଠରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଲୁକରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା ​​। ଯଦିଓ କିଛି ଲୋକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ପରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏହି ଲୁକକୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

 

View this post on Instagram

 

#manishalamba

A post shared by Bollywood Fever (@bollywood_fever008) on


ମିନିଶା ଲାମ୍ବା

ବଲିଉଡରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ମିନିଶା ଲାମ୍ବା। ମିନିଶା ଲାମ୍ବା, ବଚ୍ଚନା ଏ ହସିନୋ, କିଡନାପ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ଗାଜିଆବାଦ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ମନୀଷାଙ୍କର ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ, ତାଙ୍କର ଲୁକ୍ ରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତନ ଆସିଥିଲା ।

 

View this post on Instagram

 

Expectation vs. Reality ?- @divya_jyoti

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on


ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ବୋଧହୁଏ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢେଇବା ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଓଠ ଏବଂ ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଛି। ଆଜିକାଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକଙ୍କ ସହ ଆମେରିକାରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

Old shoot #salmankhan #bollywood #deepikapadukone #india #biggboss13 #bb13 #koenamitra #

A post shared by Koena Mitra (@koenamitra.official) on


କୋଇନା ମିତ୍ର

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୋଏନା ମିତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ଠିକ୍ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ସେ ୨୦୧୧ ରେ ନାକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ। ସତେ ଯେପରି ଏହି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ କୋଏନା ମିତ୍ର ପରଦାରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିନଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ କୋଇନାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ।

 

View this post on Instagram

 

#loveu @ayeshatakia

A post shared by Ayesha takia (@ayeshatakiaazme) on


ଆୟେଶା ଟାକିଆ

ଡୋର, ସଲାମ-ଏ -ଇଶ୍କ ଏବଂ ୱାଣ୍ଡେଟ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟେଶା ଟାକିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି ।

Tags

Related Articles

Back to top button
Close