Trending

ଘର ଚଲେଇବା ପାଇଁ ବଲିଓଡ଼ର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୁଥିଲେ କଲ ସେଣ୍ଟରରେ ଚାକିରୀ

 

ମୁମ୍ବାଇ: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର  ଭୀରରେ  ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜରିନ ଖାନ ଆଜି ଏକ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ l  କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏଭଳି ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଅଧ୍ୟୟନ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଥିଲା l

ଜରିନ୍ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ  କିନ୍ତୁ ଘରର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏହି କାମ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା l ଜରିନ 23 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ l  କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ କଲ ସେଣ୍ଟରରେ କାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ l

ଭୀରଙ୍କ ପରେ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ହାଉସଫୁଲ୍ 2, ଘୃଣା କାହାଣୀ 3 ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 1921 ପରି ଜଣାଶୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି l କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସଫଳତାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହାତ ହେଉଛି ସଲମାନ ଖାନ l

ଏହା ଅନ୍ୟ ଏକ ବିଷୟ ଯେ ଜରିନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି l ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଶରୀର ବିଷୟରେ ଅପମାନ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିଛି l ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜରିନଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି l ଯେତେବେଳେ ସେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଭୀର ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ, ଏ ହେଉଛନ୍ତି କ୍ୟାଟ୍ରିନା l ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ପଞ୍ଜାବୀ ଏବଂ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି l

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close