Trending

ରାଜସ୍ଥାନରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ, ଫେରିବା ପରେ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କୁ ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ





ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିଲ୍ ଲାଇଫ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ରିୟଲ ଲାଇଫ ର ହିରୋ ହେଉଛନ୍ତି  ଓଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସାବ୍ୟାସାଚି ମିଶ୍ର ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଆଦର୍ଶ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଚର୍ଚl ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି  |

ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ମିନି କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ ଖୋଲିଛନ୍ତି  ଏବଂ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ସମେତ 60 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ସହାୟତା ପାଇବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ସେ କେବଳ ଡାକ୍ତରୀ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ରାଜ୍ୟ-ଓଡିଶାକୁ ଫେରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବଞ୍ଚିତ ପ୍ରବାସୀ ତଥା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଏହି ଅଭିନେତା ଉଭୟ ଓଡିଶା ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାରଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁରର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସଂସ୍କୃତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ 80 ଟି ଓଡିଆ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିଜ ସହରକୁ ଫେରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ, କେରଳ, ତାମିଲନାଡୁ ଏବଂ ଟେଲିଙ୍ଗାନାରୁ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ପାଇଁ ବସ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତା ମାସ୍କ, ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସାବ୍ୟାସାଚି  କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ୀବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ୍ ପାଣ୍ଠିକୁ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି  |


Tags

Related Articles

Back to top button
Close