Trending

ମହିଳାଙ୍କୁ ଏମିତି ଲୁଟୁଥିଲେ ଯୁବକ, ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସାଙ୍ଘାତିକ ତଥ୍ୟ





ଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସାଇବର ସେଲ୍ ଜଣେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଠକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଯିଏ ବୃତ୍ତିରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଚଳାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବ୍ଲାକମେଲର ହୋଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟ ପୁଅମାନଙ୍କ ମଡେଲ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଇ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଏବଂ ମ୍ୟାଟ୍ରିମୋନିଆଲ୍ ସାଇଟରେ ସେମାନଙ୍କର ନକଲି ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିଲା। ​​ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜକୁ ଡାକ୍ତର ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କବୀର ସିଂଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏହି ସାଇଟରେ ନିଜକୁ ଡାକ୍ତର ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା ଠକ ଜଣକ ।  ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବାଳିକା ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲା ।

ସାଇବର ସେଲ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଆଧାରରେ ଅନେକ ଝିଅ  ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ଜଣ ହେଉଛନ୍ତି ଗାଜିଆବାଦର ୩୧  ବର୍ଷିୟ ଆନନ୍ଦ କୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କର ୨୬  ବର୍ଷୀୟ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରିୟମ୍ ଯାଦବ ।

ଠକାମିର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଲଜପତ ନଗର ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।  ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସାଥୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରୁଥିଲେ। ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ, ତାଙ୍କ ସାଥୀ ତାଙ୍କଠାରୁ କମିଶନ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଏବଂ କେତେଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହି ଉପାୟରେ ବ୍ଲାକମେଲ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ।


Tags

Related Articles

Back to top button
Close